OpenTTD

Simülasyon oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 55.01 MB
  • Version 1.8.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Pelya
Hayal gücünüzü şehrinize yansıtacağınız OpenTTD, iş simülasyon oyunlarından birisidir.

En popüler oyunlardan biri olan OpenTTD ile şehrinizi büyütebilir, yol ve istasyonlar inşa edebilirsiniz. Akıllı seçimler yaparak ulaştırma kralı olabileceğiniz bu oyunda şehrinizi canlandırabilir, yolları en iyi şekilde dizayn edebilirsiniz.

Hayal gücünüzü haritaya yansıtacağınız bu oyunda geniş caddelerde tramvaylar kurarak trafiği kontrol altına alabilir, gerekli bölgeleri yönetebilirsiniz. Trafik sorununun üstesinden gelebilmek adına çözümler üreteceğiniz OpenTTD oyununda yeni yollar inşa ederek trafiğin belirli bölgelerde azalmasını önleyebilir, yeni istasyonlar kurarak toplu taşıma araçlarının trafik içesinde daha rahat hareket etmesini sağlayabilirsiniz.

Çevrimiçi oynayabileceğiniz OpenTTD oyununu dilerseniz çok oyunculu, dilerseniz de bilgisayara karşı tek oyuncu ile oynayabilirsiniz. İletişim kutularını dilediğiniz şekilde kullanabileceğiniz bu oyunda şehrinizi canlandırmak için yeni projeler düşünün.

En iyi iş simülasyon oyunlarından biri olan OpenTTD oyununu ücretsiz olarak cihazınıza yükleyerek şehrinizdeki ulaşım sorununu ortadan kaldırabilir, yeni yollar ve istasyonlar inşa edebilirsiniz!

OpenTTD indir